arrow-right

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 7.12.2023 (czwartek)
salon Audi City Warszawa będzie czynny w godzinach 9:00 - 15:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zespół Audi City Warszawa

arrow-left
Art Fashion

Art&Design w Audi City Warszawa

22.07-28.07.2022

Połączenie idealne? To zdecydowanie sztuka i motoryzacja.

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność zorganizować wydarzenie kulturalne z cyklu Art & Design oraz dać możliwość podziwiania dzieł zwycięzców Kompasu Młodej Sztuki: Katarzyny Karpowicz, Dawida Czycza oraz Łukasza Patelczyka, które poruszają wyobraźnię i pozwalają wyjść poza schematy. Wyjątkowe spotkanie, które pozwoliło także odkryć nieznane dotąd tajemnice tworzenia nowych modeli Audi.

Trzech artystów, trzy wyjątkowe obrazy i aż siedem dni sztuki malarstwa w naszym Salonie.

Wydarzeniu towarzyszyła premiera nowego Albumu Kompas Młodej Sztuki, wydanego przez Panią Kamę Zboralską, mecenas polskiej sztuki.

Kompas Sztuki i Kompas Młodej Sztuki to ranking najważniejszych nazwisk w polskiej sztuce współczesnej, tworzony przez galerie, ekspertów, krytyków sztuki i kolekcjonerów. Są jednocześnie unikatowym dokumentem, zapisem tworzenia się polskiego rynku, który dla biznesu i branży finansowo-inwestycyjnej ma coraz większe znaczenie. Oba Kompasy pełnią rolę przewodnika dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze sztuką.

Kolejne wydarzenie już niebawem!Poznaj bliżej artystów:Karpowicz

Katarzyna Karpowicz "Zielony", wartość obrazu: 42 000 PLN

Katarzyna Karpowicz

Mistrzyni nastroju, malarka realizmu magicznego. Od lat w czołówce najważniejszych rankingów sztuki w Polsce.Każdy jej obraz to refleksyjna, egzystencjalna opowieść, formalne piękno i uwodzicielska narracja.

Czycz

Dawid Czycz,,Sunset For Cowboy”, wartość obrazu: 60 000 PLN

Dawid Czycz

Kreuje malarskie światy, które są artystyczną fantazją naszej zglobalizowanej popkultury. Dynamiczne i jednocześnie pełne harmonii kompozycje opowiadają o nastrojach i emocjach we współczesnym świecie. Rewolucja malarska i bardzo dużo humoru..

Patelczyk

Łukasz Patelczyk ,,This summer’’, wartość obrazu: 65 000 PLN

Łukasz Patelczyk

Poszukuje symbiozy między językiem abstrakcji a malarstwem romantycznym. Eksperyment ten to jego droga do harmonii, w której stara się połączyćte dwa na pozór odległe światy. Jest dwukrotnym laureatem Kompasu Młodej Sztuki: w 2020 oraz w 2021. Swoje prace pokazywał w galeriach między innymi w: Polsce, Niemczech, Austrii, USA, Hiszpanii oraz na Węgrzech.

Zapoznaj się z prestiżową publikacją zawierającą ranking najlepszych polskich artystów sztuki współczesnej. Sprawdź, jak kształtuje się rynek sztuki oraz jak zmieniają się panujące trendy. Limitowana sprzedaż albumu dostępna w
Audi City Warszawa przez cały okres trwania wystawy.pasek