Experience Days

Audi S8
Dynamiczne i pewne siebie

Audi City Warszawa Experience Days
24 - 28 października

Audi S8 to nie tylko precyzja i nowe technologie, to przede wszystkim dynamika jazdy i komfort podczas każdej podróży. Limuzyna wzbogacona o sportową linię, to połączenie elegancji i charakteru.

maksymalna prędkość
571 KM

Mocy

maksymalna prędkość
3,8 s

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

Maksymalny moment obrotowy
800 Nm

Maksymalny moment obrotowy

Poznaj model Audi S8 i sam przekonaj się o jego dynamice i efektywności z jazdy. Zapisz się na jazdę próbną i przetestuj biznesową limuzynę w sportowej formie.

Po spotkaniu nasz Doradca przygotuje specjalną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Skorzystaj z okazji i skonfiguruj swoje auto przy użyciu nowoczesnych technologii. Czekamy na Ciebie!

Audi S8 na Placu Trzech Krzyży.

Umów się na jazdę próbnąAby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo/).
Rozwiń Zwiń