Cinema Design

Cinema&Design

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku - Audi RS3, w wersji zarówno Sportback jak i Limousine zostało zaprezentowane w naszym salonie Audi City Warszawa.

Na kameralnym wieczorze w męskim gronie nie mogło zabraknąć eksperta marki audi – Grzegorza Laskowskiego, który z niesamowitą pasją opowiedział o sportowych osiągach, rozwiązaniach technologicznych oraz rajdowej historii 5-cylindrowego modelu audi.

Oprócz intensywnych, sportowych emocji zapewniliśmy gościom fascynujące tło - w podróż po wybitnych dziełach światowej kinematografii, gdzie główną rolę odgrywają samochody marki Audi, zabrał nas znakomity krytyk filmowy - Tomasz Raczek.

Zwieńczeniem tego pełnego emocji wieczoru była degustacja wybornej szkockiej whisky – Glenmorangie. Panowie zostali oprowadzeni po najbardziej wyrafinowanych rocznikach i aromatach tego single malta.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom i zachęcamy do obserwowania naszej strony, z której dowiecie się co dla Was przygotujemy podczas kolejnego wydarzenia.

Do zobaczenia!