Fashion Design

Fashion&Design

Kobiety, moda i szampan - co łączy te trzy rzeczy? Wyjątkowy event w równie wyjątkowej przestrzeni salonu Audi City Warszawa.

Kolejny z cyklu wydarzeń kulturalnych i towarzyskich, tym razem poruszył tematykę Fashion&Design. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć premierowy pokaz nowego Audi Q4 e-tron, w pełni elektrycznego, wydajnego i niezwykle wszechstronnego SUV-a, przedstawionego przez Audi Eksperta - Grzegorza Laskowskiego.

Niesamowite kobiety podzieliły się wiedzą na temat intrygującej branży modowej. Anna Wrońska, Dyrektor ds. PR’u & Marketingu, opowiedziała o swoich doświadczeniach i e-booku „Fashion Business Handbook” zwieńczającym dekadę jej działalności w branży modowej.

Natomiast Ania Kuczyńska przybliżyła techniki projektowania i tematykę świata mody glamour.

Na wydarzeniu zagościł również Dom Handlowy VITKAC, który zaprezentował stylizacje przedstawiające światowe trendy z kolekcji wiosna-jesień 2021.

Warsztaty dotyczące szampana zapewnione przez Veuve Clicquot umiliły ten czwartkowy czas spędzony w gronie wyjątkowych kobiet z modą i przyszłością elektromobilności – nowym Audi Q4 e-tron.

Design jest nieodłącznym elementem branży motoryzacyjnej, a także jedną z głównych wartości i idei zakotwiczonych w DNA marki #Audi. Obserwujcie naszą stronę i zobaczcie, w jak niezwykły sposób świat designu łączy się z motoryzacją.

Kolejne wydarzenia już niebawem!