W centrum stolicy

Salon Audi City, usytuowany w samym sercu Warszawy, to wyjątkowa przestrzeń – jedno z kilku takich miejsc na całym świecie. Spotykają się tu najbardziej innowacyjne technologie, najwyższa jakość obsługi i najnowocześniejsze techniki prezentacyjne. Natomiast nasi eksperci Audi pozostają do Twojej dyspozycji na każdym etapie zakupu nowego samochodu.

W centrum technologii

Audi City Warszawa to centrum informacji o marce, jej pełnej ofercie, innowacynych rozwiązaniach technicznych oraz wyjątkowych elementach dekoracyjnych dostępnych w samochodach marki AudiNowe, innowacyjne
spojrzenie

Salon Audi City Warszawa oferuje więcej niż zwykłą możliwość konfiguracji wymarzonego Audi. Wykorzystanie technologii VR (wirtualnej rzeczywistości) daje wygodny dostęp do szerokiej oferty modeli, wyposażenia podstawowego i dodatkowego, kombinacji barw i materiałów oraz elementów pakietów stylistycznych. Konfiguruj swoje Audi obserwuj, jak się ono zmienia w miarę dodawania kolejnych elementów wyposażenia i stylistycznych detali.

Innowacyjne spojrzenie
Innowacyjne spojrzenie
Innowacyjne spojrzenie
Innowacyjne spojrzenie
Innowacyjne spojrzenie

Wyjątkowy charakter

Najwyższej jakości materiały decydują o komforcie i wyjatkowym charakterze wnętrza, a szeroki wybór kolorów lakierów pozwala na uzyskanie indywidualnego charakteru Twojego Audi. Podczas konfigurowania samochodu w salonie Audi City Warszawa możesz porównać kolory lakieru, dotknąć realnych materiałów i zobaczyć, jak na przykład światło mieni się na powierzchni aplikacji z naturalnego drewna. Wszystko to możliwe jest dzięki wzornikom, które w pełni oddają charakter elementów wyposażenia.

Multi-touch
Table

Nowoczesny stół prezentacyjny, którego blat jest dużym dotykowym ekranem o wysokiej rozdzielczości,daje możliwość zaprezentowania wszystkich niezbędnych danych i materiałów multimedialnych. Z jego pomocą nasi dordcy zaprezentują spektrum możliwości wymarzonego samochodu, porównają parametry czy wersje wyposażenia. W każdej chwili możesz przejąć kontrolę nad prezentacją – wskazać na dotykowym ekranie interesujące Cię elementy i własnoręcznie je uruchomić. Eksperci Audi City chętnie pomogą Ci w obsłudze urządzenia.

Innowacyjne spojrzenie