arrow-right

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 7.12.2023 (czwartek)
salon Audi City Warszawa będzie czynny w godzinach 9:00 - 15:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zespół Audi City Warszawa

arrow-left
Art Design

Audi City Warszawa

Art&
Design

Art&Design


Czwartkowy wieczór stał się centrum elektryzujących połączeń. Prowadzący spotkanie Oliwier Janiak w znakomity sposób wprowadził uczestników w świat niezwykłego designu i sztuki.

Spotkanie uświetniła odsłona prac czołowych polskich artystów: „Futuro-Barok” Anny Gruszczyńskiej, „Stare-nowe, w domu” Piotra Młodożeńca, „Untitled Soul” Mikołaja Obryckiego czy „Konstruowanie miasta nr III” Artura Przebindowskiego.

Goście mogli również spotkać się on-line z polskim projektantem, pracującym dla marki Audi, Kamilem Łabanowiczem. Podczas łączenia projektant zaprezentował swój talent szkicując na żywo model Audi TT.

Zaproszeni goście uczestniczyli również w premierze rewolucyjnego technologicznie i zachwycającego designem modelu Audi RS e-tron GT, z dwoma potężnymi elektrycznymi silnikami i napędem na cztery koła. Wieczór uświetnił recital fortepianowy w wykonaniu Aleksandra Dębicza.

Art&Design był pierwszym z cyklu wyjątkowych wydarzeń kulturalnych i towarzyskich, których wspólnym mianownikiem są wartości i idee płynące z DNA marki Audi: innowacyjność, progres, zaawansowane technologie, design. Już niedługo pojawią się informacje dotyczące kolejnych eventów.

Zapraszamy!