Experience Days

Audi RS3 Limousine Performance -
edycja limitowana
Skupione na tym co najważniejsze

Audi City Warszawa Experience Days
29.05-02.06.2023 r.

Sportowe proporcje i moc zamknięta pod maską Audi RS3 to imponujące połączenie w każdej sytuacji. Wyjątkowa dynamika jazdy, komfort prowadzenia oraz niesamowite osiągi, to wszystko w limitowanej edycji Performance.

maksymalna prędkość
407 KM

Mocy

przyspieszenie
3,8 s

Przyspieszenie (0–100 km/h)

maksymalny zasięg
500 Nm

moment obrotowy

Nie czekaj i już teraz zapisz się na jazdę próbną jednym z 300 modeli Audi RS3 Limousine w limitowanej wersji Performance. Po zakończonej jeździe próbnej skonfiguruj swoje nowe Audi RS3, z pomocą naszego specjalisty, w pokoju Customer Private Lounge, przy wykorzystaniu najnowszych technologii cyfrowych.

Skontaktuj się z namiAby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo/).
Rozwiń Zwiń