Experience Days

Audi Q8 e-tron
Imponujące pod wieloma względami.

e-days w Audi City Warszawa
Elektryzujące jazdy testowe.

21-29.04.2023 r.

Pionier, a jednocześnie najnowocześniejszy SUV z rodziny e-tron zachwyca designem oraz elektryzuje na pierwszy rzut oka. Dopracowane detale i szybsze ładowanie samochodu, sprawiają, że model Audi Q8 e-tron daje jeszcze większą przewagę w podróżowaniu.

maksymalna prędkość
300 kW

Mocy

przyspieszenie
5,6 s

Przyspieszenie (0–100 km/h)

maksymalny zasięg
106 kWh

Pojemność akumulatora (netto)

Nie zwlekaj i zapisz się na elektryzujące jazdy testowe modelem Audi Q8 e-tron w salonie Audi City Warszawa.

e-days to:

- Specjalnie opracowana trasa, dzięki której poczujesz na własnej skórze nadzwyczajny komfort podróży na drodze szybkiego ruchu oraz przewagę Audi Q8 e-tron na warszawskich ulicach

- Ładowanie auta na stacji publicznej, w Twoim domu, biurze czy firmie.

Po zakończonej jeździe próbnej nasi Eksperci pomogą w konfiguracji Twojego wymarzonego Audi.

#ElektryfikacjaBliżejCiebie

Skontaktuj się z namiAby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo/).
Rozwiń Zwiń