Experience Days

Audi A6 Limousine 50 TFSI e
Innowacyjne z napędem hybrydowym
plug-in

Audi City Warszawa Experience Days
11-18.04.2023 r.

Funkcjonalne i dopasowane do Twoich potrzeb. Codzienna jazda bez emisji spalin przy wykorzystaniu silnika elektrycznego oraz dłuższe trasy bez konieczności rezygnacji z tradycyjnego napędu konwencjonalnego. Połączenie, które pozwala na jeszcze więcej doświadczeń.

maksymalny zasięg
do 74 km

Zasięg elektryczny

przyspieszenie
6,2 s

Przyspieszenie (0–100 km/h)

maksymalna prędkość
220 kW (299 KM)

Mocy

Skorzystaj z wyjątkowej okazji i poznaj model Audi A6 Limousine 50 TFSI e z napędem hybrydowym plug-in. Zapisz się na jazdę testową i poczuj różnicę jaką daje innowacyjne rozwiązanie Audi. Dowiedz się więcej i zapytaj naszych Doradców o szczegóły tego modelu. Skonfiguruj swój wymarzony pojazd, korzystając z najnowszych technologii cyfrowych. Czekamy na Ciebie na Placu Trzech Krzyży.

Innowacyjność. Funkcjonalność. Wydajność.

Audi A6 Limousine 50 TFSI e w salonie Audi City Warszawa.

Umów się na jazdę próbnąAby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo/).
Rozwiń Zwiń