arrow-right

Szanowni Klienci,

W dniu 14.06.2024 (piątek)
nasz salon będzie wyjątkowo otwarty do godziny 18:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

arrow-left
moment obrotowy

Audi City Warszawa Experience Days
10-17.06.2024 r.

Przetestuj najnowsze
Audi A3 Sportback 35TFSI i Audi S3 Limousine

Zapraszamy na Experience Days w Audi City Warszawa, gdzie uczestnicy będą mieli okazję przetestować nasze najnowsze modele Audi A3 i Audi S3 Limousine! To doskonała okazja, aby poczuć niepowtarzalne doznania z jazdy i poznać możliwości naszych pojazdów. Nie przegap okazji, dołącz do nas i odkryj świat Audi w praktyce!

Audi A3 Sportback 35TFSI

maksymalna prędkość
150 KM

Moc

maksymalna prędkość
1498 cm3

Pojemoność silnika

przyspieszenie
8,1 s

Przyspieszenie (0–100 km/h)

moment obrotowy
226 km/h

Prędkość maksymalna

Audi S3 Limousine

maksymalna prędkość
333 KM

Moc

przyspieszenie
4,7 s

Przyspieszenie (0–100 km/h)

moment obrotowy
250 km/h

Prędkość maksymalna

Zapisz się już dziś na jazdę próbną wyjątkowym modelem Audi S3 lub Audi A3. Po zakończonej jeździe zapraszamy na spotkanie z naszym specjalistą, który pomoże skonfigurować Twoje nowe Audi, w specjalnym pokoju Customer Private Lounge, przy wykorzystaniu najnowszych technologii cyfrowych. Przybliż się do świata nowych technologii.

Wypełnij formularz
a my oddzwonimy, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin jazdy testowejAby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo/).
Rozwiń Zwiń