arrow-right

Szanowni Klienci,

W dniu 14.06.2024 (piątek)
nasz salon będzie wyjątkowo otwarty do godziny 18:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

arrow-left
Experience Days

Audi City Warszawa Experience Days
6-11.02.2023 r.

W tej edycji Experience Days zaprezentowaliśmy uczestnikom nowe możliwości, jakie daje wszechstronne Audi Q7 55TFSI. Doskonała dynamika jazdy, inteligentne technologie oraz jeszcze większa przestrzeń - takie właśnie jest Audi Q7.

maksymalna prędkość
5,6 s

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

maksymalna prędkość
340 KM

Mocy

Maksymalny moment obrotowy
250 km/h

Maksymalna prędkość

Jeśli nie miałeś okazji wziąć udziału w jeździe testowej, ale jesteś zainteresowany tym wyjątkowym modelem, nic straconego! Odwiedź nasz salon lub skontaktuj się z nami przez formularz, a nasi Doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Skonfiguruj swój wymarzony pojazd, korzystając z najnowszych technologii cyfrowych. Czekamy na Ciebie na Placu Trzech Krzyży.

Dynamika. Komfort. Funkcjonalność.

Skontaktuj się z namiAby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo/).
Rozwiń Zwiń