arrow-right

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 7.12.2023 (czwartek)
salon Audi City Warszawa będzie czynny w godzinach 9:00 - 15:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zespół Audi City Warszawa

arrow-left
Experience Days

Audi R8 V10 Performance RWD
Sportowa dusza

Audi City Warszawa Experience Days
21 - 25 listopada

Silnik to serce każdego samochodu. W przypadku R8 to coś więcej…

Sportowa muskularna sylwetka, precyzyjnie dopracowany każdy detal, doskonała przyczepność.

Maksymalny moment obrotowy
329 km/h

Maksymalna prędkość

maksymalna prędkość
3,7 s

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

maksymalna prędkość
570 KM

Mocy

Przyjdź na spotkanie z wyjątkowym modelem Audi R8 w naszym salonie. Porozmawiaj z naszym Ekspertem i znajdź wszystkie sportowe elementy, które nadają charakter i przyciągają uwagę.

Skorzystaj z wizyty i skonfiguruj swoje wymarzone Audi, przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi cyfrowych. Nasi Doradcy czekają na Ciebie!

Zobacz. Dotknij. Doświadcz.

Audi R8 V10 Performance RWD w salonie Audi City Warszawa.

Umów się na jazdę próbnąAby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo/).
Rozwiń Zwiń