Experience Days

Audi RS e-tron GT

Audi City Warszawa Experience Days
08-16.02.2024 r.

Audi RS e-tron GT to dowód, że elektryczna przyszłość może być nie tylko zrównoważona, ale także emocjonująca. Dla tych, którzy pragną łączyć moc z elegancją i świadomością ekologiczną. Audi RS e-tron GT daje poczucie wolności i zachwyca osiągami.

maksymalny zasięg
do 495 km

Zasięg (WLTP)

przyspieszenie
3,3 s

Przyspieszenie (0–100 km/h)

maksymalna prędkość
440 kW

Mocy systemowej

Zapisz się już dziś na jazdę próbną wyjątkowym modelem Audi RS e-tron GT. Po zakończonej jeździe zapraszamy na spotkanie z naszym specjalistą, który pomoże skonfigurować Twoje nowe Audi, w specjalnym pokoju Customer Private Lounge, przy wykorzystaniu najnowszych technologii cyfrowych. Przybliż się do świata nowych technologii.

Skontaktuj się z namiAby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo/).
Rozwiń Zwiń