Experience Days

Audi RS7 Sportback
Bez kompromisów

Experience Days 16 - 19 sierpnia

Sportowy charakter oraz niezapomniane wrażenia z jazdy. Zajmij miejsce w #RS7 Sportback i przetestuj ten model w ramach kolejnej edycji Audi City Warszawa Experience Days!

maksymalna prędkość
305 km/h

maksymalna prędkość

maksymalna prędkość
3,6 s

przyspieszenie od 0 do 100 km/h

maksymalna prędkość
600 KM

mocy i moment obrotowy 800 Nm

Poczuj emocje z jazdy w bezkompromisowym modelu RS7 Sportback napędzanym silnikiem V8! Eleganckie wnętrze, sportowe fotele i efektowne detale. Zafascynuj się wyjątkową stylistyką oraz sprawdź spektakularne osiągi. Po zakończonej jeździe próbnej zapraszamy na spotkanie z naszym Specjalistą, który skonfiguruje dla Ciebie Audi RS7 Sportback w naszych pokojach Customer Private Lounge przy użyciu technologii VR!

Zapisz się już dziś i przetestuj #RS7 Sportback!

Umów się na jazdę próbnąAby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo/).
Rozwiń Zwiń